Novellapályázat 2020 - eredményhirdetés

dimenziok 11 borito nagyAz Aposztróf Kiadó 2020-as novellapályázatának díjazottjai:

1. helyezett: Polgár Vera: Miklós

2. helyezett: Valamilyen Gusztáv: Minek

3. helyezett:
László Anita: Az aluljáróban
Réti Atilla: A szarvassá vált fiú

különdíjasok:
Fosztó Zsófia: Pennarózsa szigetére
Harsányi Csilla: A titokzatos mosoly
Lovag András: Passzió
Makk Flóra: A régi uszoda
Poszpisch Nóra: Olyan
Prém Mónika: A hazatérés
Salánki Anikó: A békák nem telefonálnak
Szabó Z. Tamás: Angyal és Palota

A bővebben gombra kattintva megtekinthetik a Dimenziók 11 kötetbe került novellák címeit és a szerzőket.

Angyal Szabolcs: A reptér
Árvay Viktória: Szerda este
Augusztusy Kristóf: A világ legjobb okfejtő nyomozója
Bálint Emília: Maszk nélkül
Bárkai Nóra: Búcsúlevél magamnak
Bereczk Imola: Karácsonyi születésnap
Berill Shero: Poloska
Berill Shero: Agáma Hiszti
Besenyei Krisztina: Szegek
Besenyei Krisztina: A kabát
Borbély Viktor: A törés
Csukárdi Sándor: Halálos tévedés
Domokos Anna: Mr. Blind
Drahos Nikolett: Valami régi vacak
Egyed László: Áldozatnők
Farkas Kata: Fracture
Fenyvessyné Urbán Ildikó: Sommaroy
Fenyvessyné Urbán Ildikó: Huszonnyolc
Fosztó Zsófia: Pennarózsa szigetére
Germer Lilla: Négy perc
Harsányi Csilla: A titokzatos mosoly
Hidasi Zsolt: Adonisz és Aphrodité
Hidasi Zsolt: Drót
Horvát Gábor: Urivi anziksz
Jászkuti Gergely: Próbaút
Jó Kristóf: A szem a lélek tükre
Kabdebon János: Apu ne!
Kalocsai Péter: Csak mi maradtunk és ők
Kaszt Nóra: Vonalak
Kazai Zoltán: J kalandjai
Kovács P. Zoltán: Nosztalgiavonat
László Anita: Már nem volt kisgyerek
László Anita: Az aluljáróban
Lengyel Balázs: Este Kilenc
Lovag András: Passzió
Ludvig Ivett Vivien: Én, egy bőrönd, és három reklámszatyor
Madarász Éva: Pipacs
Makk Flóra: A régi uszoda
Makk Flóra: Huszonkilenc perc
Márton Csaba: Sötétedés után
Mészáros Andrea: Árnyak
Molnár Sára: A cigánylány
Nagy András: Űrhajós
Polgár Veronika: Miklós
Poszpisch Nóra: Olyan
Prém Mónika: A hazatérés
Puruczki P. Dániel: Anyám bundáskenyere
Rácz Imre Botond: A lustaság nyomorában
Radócz-Talpas Ilona: Dobszerda
Rengei Tímea: Kis hal
Réti Atilla: A szarvassá vált fiú
Salánki Anikó: A békák nem telefonálnak
Sinkó Melinda: A másik villamos
Solymosi Lukács: Születésnap
Somogyi Feri: Léda
Szabó Z. Tamás: Angyal és Palota
Szandi Flóra: Napfelkelte
Tormási Flóra Judit: Aitor listája
Tóth Csongor Attila: A töketlenség a vágy halála
Urbán Kristóf: A karácsonyt senki nem tölti egyedül
Valamilyen Gusztáv: Minek
Varga László Dávid: Négyeshatos
Varju Botond: Vihar
Végh Orsolya: A pillanat
Virginia Sol: Őstehetség